Czytaj więcej...

Do końca roku Medicover stworzy w Radomiu 100 nowych miejsc pracy w nowo otwartym call center. W ciągu najbliższych kilku lat ma powstać w nim  kolejnych 100 etatów. Docelowo radomska placówka ma obsługiwać 50% połączeń na główną infolinię Medicover oraz być centrum telefonicznej sprzedaży usług Medicover.

Czytaj więcej...

Każdego dnia 99% użytkowników internetowych otrzymuje niechciane wiadomości, a ponad połowa ankietowanych poświęca aż 22 godziny rocznie, aby ręcznie oczyścić swoje skrzynki pocztowe z niechcianych wiadomości. Czy to dużo? Zachęcamy do zapoznania się z wynikami badania zjawiska spamu w Polsce.

Czytaj więcej...

Oferta Zdrowie 360 premium digital, czyli możliwość dotarcia z przekazem reklamowym do 4,2 mln zaangażowanych użytkowników w kategorii "Zdrowie i medycyna".

Czytaj więcej...

20 maja 2015 r. w Podziemiach Ufficio Primo w Warszawie odbyła się 9 Gala Finałowa Konkursu Superbrands Polska, w czasie której spotkali się przedstawiciele świata biznesu, marketingu, kultury oraz show biznesu, by wspólnie uczcić sukces najsilniejszych marek obecnych na rodzimym rynku.W ramach kategorii przyznano nagrody firmom z branży system ochrony zdrowia.

Czytaj więcej...

Szpital MSW w Bydgoszczy otrzymał prestiżowe wyróżnienie – Gazelę Biznesu. Od 14 lat przyznaje je dziennik ekonomiczny „Puls Biznesu”.

Czytaj więcej...

W Szpitalu Uniwersyteckim Nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy odbyło się podsumowanie 2014 r.

Czytaj więcej...

W dniu 06 lutego 2015 r., w Międzyrzeczu odbyła się uroczystość wręczenia Certyfikatu: Szpital Przyjazny Dziecku, potwierdzającego spełnienie przez Szpital Międzyrzecki standardów i warunków sprzyjających rozpoczęciu karmienia piersią niemowląt.

Czytaj więcej...

Co jakiś czas na stronie Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego publikowane są decyzje o wstrzymaniu reklamy produktów leczniczych. Czy przygotowanie zgodnej z prawem kampanii reklamowej może stanowić problem? Jakich należy w takim razie przestrzegać reguł, aby reklama nie została wycofana?

Baner zwm 2